Arbëri

Zyberaj e quan keqkuptim ndërrimin e numrave të kandidatëve për deputetë të AKR-së në listën e LDK-së

Zyberaj e quan keqkuptim ndërrimin e numrave të kandidatëve për deputetë të AKR-së në listën e LDK-së
 

Ndërrimi i numrave të kandidatëve për deputetë nga radhët e AKR-së në listën e Lidhjes Demokratike të Kosovës, është cilësuar si lëshim nga Jetlir Zyberaj i Aleancës Kosova e Re.

Ai tutje ka shtuar se nuk ka asnjë problem mes dy partive dhe së bashku synojnë t’i fitojnë zgjedhjet.