Arbëri

Nagavci: Hoti dhe Mustafa po flasin gjëra që s’i besojnë

Nagavci: Hoti dhe Mustafa po flasin gjëra që s’i besojnë
Foto: KOHA
 

Zyrtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se kryetari i LDK-së, Isa Mustafa dhe kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, janë në panik, me ç’rast kërcënojnë dhe flasin gjëra që s’i besojnë.

Nagavci ka thënë se LDK-ja nuk do këtë më kapacitet ta tradhtojë vullnetin e qytetarëve pasi që sipas saj, këta parti nuk e beson më askush.