Arbëri

Zemaj nënshkruan kontratat e radhës me specializantët

Zemaj nënshkruan kontratat e radhës me specializantët
 

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka nënshkruar kontrata e radhës me specializantë.

Gjatë së mërkurës dhe të enjtes 166 specializantë do t’i nënshkruajnë kontratat, për të filluar me specializime më 1 shkurt.