Arbëri

Dardan Islami aderon në AAK

Dardan Islami aderon në AAK
 

Analisti politik dhe publicisti, Dardan Islami, ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Islami ka thënë se ka hyrë në parti politike një muaj para zgjedhjeve të 14 shkurtit pasi “sot ndihem i pafuqishëm dhe i izoluar kur shoh rreziqet, mashtrimet dhe dëmet që po i bëhen vendit”.