Arbëri

Tetë të vdekur e 453 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Tetë të vdekur e 453 raste të reja me koronavirus në Kosovë
 

Tetë persona kanë vdekur në 24 orët e fundit në Kosovë si pasojë e koronavirusit.

Nga Instituti Kombëtar u Shëndetësisë Publike janë raportuar të enjten edhe 453 raste të reja si dhe 483 persona të shëruar.