Arbëri

ATK-ja inkasoi 39 milionë euro më pak të hyra, Hoti paralajmëron pako të re fiskale

Foto: Alban Bujari / KOHA
 

Kryeministri Avdullah Hoti i shoqëruar nga ministrja e Ekonomisë dhe Transfereve, Hykmete Bajrami kanë vizituar Administratën Tatimore të Kosovës (ATK).

Hoti me këtë rast ka thënë se janë duke punuar intensivisht për zbatimin e Ligjit për Rimëkëmbjen Ekonomike.