Arbëri

18 të vdekur e 801 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

18 të vdekur e 801 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
 

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë ka konfirmuar se në 24 orët e fundit 18 persona kanë vdekur me COVID-19.

Derisa janë regjistruar 801 raste të reja me COVID-19 nga 2,264 testime, transmeton KOHA.