Arbëri

Dhjetë të vdekur dhe 656 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri për 24 orë

Dhjetë të vdekur dhe 656 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri për 24 orë
Foto: Ilustrim
 

Dhjetë të vdekur janë regjistruar në Shqipëri në 24 orët e fundit, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë.

Nga 2,174 testime të kryera, 656 qytetarë kanë rezultuar pozitivë për COVID-19.