Arbëri

Fushata në Podujevë nis me shkelje të masave anti-COVID

 

Tre kandidatët për kryetar të Podujevës, Shpejtim Bulliqi i Vetëvendosjes, Nexhmi Rudari i LDK-së dhe Naim Fetahu i PDK-së, kanë hapur zyrtarisht fushatën pesëditore për të parin e kësaj komune.

Hapja u bë me aktivitete simbolike.