Arbëri

Katër të vdekur e 302 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Katër të vdekur e 302 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 1329 testime për COVDI-19, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 302 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2.

Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID një 77 vjeçar dhe një 80 vjeçare nga Tirana, një 80 vjeçar nga Fier, një 82 vjeçar nga Durrësi.