Arbëri

4 të vdekur e 297 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

4 të vdekur e 297 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
 

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë ka konfirmuar se në 24 orët e fundit katër persona me COVID-19 kanë vdekur.

Derisa nga 1375 testime kanë rezultuar 297 persona pozitivë me COVID-19, transmeton KOHA.