Arbëri

Në dy ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm në Kosovë

Në dy ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm në Kosovë

Në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm në Kosovë, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës do të intensifikohen dhe do të sjellin vende-vende shi.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 grandë Celsius ndërsa ato maksimale 24-26 gradë Celsius.