Arbëri

Katër të vdekur dhe 159 raste me COVID-19 sot në Shqipëri

Katër të vdekur dhe 159 raste me COVID-19 sot në Shqipëri

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë infektuar 159 persona të tjerë me Covid-19, nga 844 testime të kryera.

Ndërkaq katër persona kanë humbur betejën me koronavirusin duke e çuar numrin total të viktimave në 362.