Arbëri

Pesë të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri

Pesë të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri
 

Pesë persona kanë humbur betejën me koronavirusin në Shqipëri, në 24 orët e fundit, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale.

Të shtunën janë regjistruar edhe 153 raste të reja pozitive nga testimi i 836 mostrave.