Arbëri

Sot e nesër mot i paqëndrueshëm në Kosovë

Sot e nesër mot i paqëndrueshëm në Kosovë

Sot dhe nesër në Kosovë moti do të jetë i paqëndrueshëm.

Në pjesën e parë të ditës do të jetë mot me diell, por pasdite përpos diellit parashihen zhvillime të vranësirave të cilat në territore të caktuara do të shoqërohen me reshje të përcjella me stuhi dhe shkarkime rrufesh.