Arbëri

13 të vdekur dhe 225 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

13 të vdekur dhe 225 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se të martën kanë rezultuar pozitivë 225 persona derisa 13 persona kanë vdekur.

201 persona janë shëruar nga virusi.