Arbëri

Mbërrin në 111 numri i të vdekurve nga COVID-19

 

Numri i viktimave të COVID-19 në Kosovë ka mbërritur në 111.

E të infektuar që po trajtohen në QKUK dhe 7 spitale të vendit, sipas të dhënave të fundit, janë gjithsej 306 pacientë.