Arbëri

Deputeti Frashër Demaj pozitiv me COVID-19

Deputeti Frashër Demaj pozitiv me COVID-19

Deputeti i LDK-së, Frashër Demaj, ka konfirmuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

“Të dashur familjarë e miq. Pavarësisht se jam munduar të jem shumë i kujdesshëm për vete dhe të tjerët duke bartur maskë gjatë gjithë kohës, si duket nuk ka mjaftuar. Të premten pasdite kam pasur temperaturë të lartë dhe kokëdhimbje. Pas publikimit të rezultateve të testit kam dal Covid pozitiv”, ka thënë Demaj në një postim në Facebook.