Arbëri

Abdixhiku del pozitiv në COVID-19

Abdixhiku del pozitiv në COVID-19

Ish-ministri i Infrastrukturës nga radhët e LDK-së, Lumir Abdixhiku ka bërë të ditur se ka dalë pozitiv në COVID-19. Krahas Abdixhikut, me koronavirus është konfirmuar edhe bashkëshortja e tij.

“Sot unë dhe Albina jemi testuar pozitiv. Ndjehemi mirë dhe nuk kemi ndonjë simptomë”, ka shkruar ai në Facebook.