Arbëri

​Likaj: Viti i ri shkollor mund të vazhdojë online

​Likaj: Viti i ri shkollor mund të vazhdojë online
 

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Ramë Likaj, paralajmëron se viti i ri shkollor mund të vazhdojë online, për shkak të situatës me pandeminë.

Këtë e tha gjatë vizitës sot në Deçan, ku u prit nga kryetari Bashkim Ramosaj.