Arbëri

Rama në Prishtinë vazhdon sot takimet me liderët e partive politike

Rama në Prishtinë vazhdon sot takimet me liderët e partive politike

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në vendin tonë, do të vazhdojë takimet me liderët e partive politike.

Rama do të zhvillojë takime me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, atë të AKR-së, Behgjet Pacollin dhe kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti.