Arbëri

Osmani ua tërheq deputetëve vërejtjen për pirje të cigares brenda Kuvendit: Inspektorati do të shqiptojë masa

Daut Haradinaj, muaj më parë, kishte kërkuar falje kur ishte zënë nga kamerat duke pirë cigare në ambientet e Kuvendit. Foto nga arkivi
 

Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani, ua ka tërhequr vërejtjen deputetëve që të mos pinë cigare brenda hapësirës së Kuvendit.

Ajo në një moment tha se po vërehet tymi dhe dha vërejtjen.