Arbëri

Pas shiut diell në Shqipëri

Pas shiut diell në Shqipëri

Moti i kësaj të premteje në Shqipëri , paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën e parë të ditës.

Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor, ku më të fokusuara vranësirat do të jenë në zonat Lindore.