Arbëri

12 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri, shkon në 868 numri i të prekurve

12 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri, shkon në 868 numri i të prekurve
 

Në Shqipëri sot kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 edhe 12 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 868.

Sipas Institutit të Shëndetit, në 24 orët të fundit janë testuar 170 qytetarë të dyshuar si të prekur me Covid-19 dhe kanë rezultuar pozitivë 12 qytetarë.