Arbëri

Sonte në Interaktiv, u.d i Ministrit të Brendshëm, Xhelal Sveçla

 

Biseda sonte në Interaktiv do të zhvillohet me Ushtruesin e detyrës së Ministrit të Brendshëm në detyrë, Xhelal Sveçla.

Do të marrim reagimin e Vetëvendosjes për pezullimin e dekretit të Presidentit dhe detaje për hyrjen në Kosovë të deputetit të AKR-së, Behgjet Pacolli.