Arbëri

Ahmeti mes Qeverisë e Presidencës, ka një mesazh për politikanët në kohë pandemie

 

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, është pozicionuar fizikisht mes Qeverisë së Kosovës dhe Presidencës, nga ku ka bërë një apel.

Duke parë përplasjet e fundit politike, në kohë pandemie, Ahmeti duke ironizuar thirrjet për debate televizive thotë “Këtu jam, merreni kënd të doni”.