Arbëri

Të mërkurën, 17 të shëruar nga koronavirusi e nëntë raste pozitive

Të mërkurën, 17 të shëruar nga koronavirusi e nëntë raste pozitive

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka konfirmuar se 17 qytetarë janë shëruar nga Covid-19 dhe nëntë persona kanë rezultuar pozitivë.

Numri i të infektuarve në Kosovë tani arrin në 799 persona, transmeton KOHA.