Arbëri

Tërmet gjatë natës në Shqipëri

Tërmet gjatë natës në Shqipëri

Një tërmet është regjistruar në orët e para të së hënës në Shqipëri.

Sipas uebfaqeve që përcjellin tërmetet, lëkundjet në Shqipëri janë regjistruar pak para orës 04:00, me tërmetin që është ndjerë më shumë në Shijak dhe Durrës.