Arbëri

Osmani: Vendi po kalon dy pandemi: atë të koronavirusit dhe të politikanëve të papërgjegjshëm

Foto: Koha
 

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, i është përgjigjur ish-ministrit Agim Veliu, që gjatë ditës përmes një postimi në Facebook, e quajti “përkthyese të Thaçit”.

Osmani, po ashtu përmes një postimi në Facebook, ka thënë se vendi po kalon dy pandemi: atë të koronavirusit dhe të politikanëve të papërgjegjshëm, raporton KOHA.