Arbëri

Sonte në emisionin DESKU – Glauk Konjufca

Sonte në emisionin DESKU – Glauk Konjufca
 

Sa gjatë do të vazhdojë Qeveria në detyrë? Çka do të ndodhë me ministrat e LDK-së? Si do t’i përgjigjet Vetëvendosja letrës së Presidentit Thaçi? Çka e pret Kosovën në muajt në vijim?

Këto dhe më shumë, sonte në Deskun e Kohës, me anëtarin e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje dhe Ministrin e jashtëm në detyrë, Glauk Konjufca.