Arbëri

Surroi: Rikapitulim i furtunës së djeshme

Surroi: Rikapitulim i furtunës së djeshme

Shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi, ka bërë një rikapitulim të asaj që ndodhi të mërkurën, kur në Kuvend u votua mocioni për mosbesim ndaj Qeverisë Kurti, e që ai e ka quajtur furtuna e djeshme dhe se çfarë e pret vendin në ditët dhe javët në vazhdim.

Postimi i plotë i Surroit në Facebook