Arbëri

Abdixhiku: Shërbimi ndaj vendit ishte nder, do të jem në detyrë me vullnet të njëjtë

Abdixhiku: Shërbimi ndaj vendit ishte nder, do të jem në detyrë me vullnet të njëjtë
 

Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder shërbimin ndaj vendit.

Statusi i tij i plotë në Facebook: