Arbëri

Bashkë me Vitinë dhe Klinën, edhe Malisheva në karantinë

Bashkë me Vitinë dhe Klinën, edhe Malisheva në karantinë

Zëvendëskryeministri Avdullah Hoti ka konfirmuar se edhe Malisheva nga sonte është në karantinë.

Ky vendim erdhi pasi sot, u rrit në 5 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë, e një prej tyre ishte nga Malisheva.