Arbëri

Sot në Kosovë mot me diell e vranësira të shpërndara

Sot në Kosovë mot me diell e vranësira të shpërndara

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë sot.

Sipas IHMK-së, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.