Kurti takohet me Selën pa prani të mediave

Kurti takohet me Selën pa prani të mediave

18 February 2020 13:00

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pritur në takim kryetarin e Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Zijadin Sela.

Kryeministri Kurti e falënderoi Kryetarin e Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Zijadin Sela për vizitën dhe bashkëpunimin e vazhdueshëm, përcjell kp.

Takimi është mbajtur pa praninë e mediave, kurse bashkëbiseduesit nuk janë prononcuar pas takimit.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme