Shell Kosova për nder të ditës së pavarësisë ofron zbritje -7 cent me 17 shkurt Artikull i sponsorizuar

Shell Kosova për nder të ditës së pavarësisë ofron zbritje -7 cent me 17 shkurt

14 February 2020 13:27

Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17 shkurt 2020 do te kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve Shell.

Shell Kosova është e perkushtuar që të sjellë cilësi dhe çmime sa më të volitshme për qytetarët e Kosovës në produktet e saj që ofron dhe jo vetëm me karburantet, por edhe në shërbimet dhe produktet tjera të kualitetit të lartë.

(Artikull i sponsorizuar nga Shell Kosova)

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Rrahimi18/02/2020 13:58

Kishe po boj dicka! Leni keto broqkula! Prej janarit cmimet e naftes kane rene 25% e kishe shelli po i liron. Po leni keto perralla kata duhet mu denu per mos ulje proporcionale te cmimeve!

Shto koment

Të ngjashme