Cosmo: Si e njoh Albin Kurtin?

Cosmo: Si e njoh Albin Kurtin?

07 February 2020 23:01

Emisioni Cosmo në KTV u sjell biografinë e aktivizimit politik të Albin Kurtit që nga koha e Demonstratave të 1997-s.

Jeta në burgjet e Serbisë. Rrugën radikale që ndoqi Lëvizja e tij - Vetëvendosje deri në ndryshimin e saj në parti politike dhe ndarjen në dysh.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

[email protected]10/02/2020 09:38

Albini eshte gjigand esht mekat qe kend e ka kundershtar politik kriminelat e klanit pronto qe asnje nje sakrific tvetmen se kan ber per kosov perveq qe e kan plaqkit republiken.. Dhasht zoti qe te jeton gjat albini sepse ky i duhet popullit tone republikes tone

Shto koment

Të ngjashme