Arbëri

Temperatura pranverore gjatë ditës së sotme në Kosovë

Foto: Driton Paçarada / KD
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë sot në Kosovë.

Sipas IHMK-së, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.