Arbëri

Apostolova: S’na takon neve të ndërhyjmë në procesin e formimit të qeverisë, por është mirë të bëhet shpejtë

Apostolova: S’na takon neve të ndërhyjmë në procesin e formimit të qeverisë, por është mirë të bëhet shpejtë
Foto: Koha/Arkiv
 

Shefja e zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, edhe njëherë ka folur për prezencën e QUINT-it, në takimin e mbrëmshëm mes kryetarit të Vetëvendosjes, mandatar për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, dhe kreut të LDK-së, Isa Mustafa.

Ajo theksoi dhe njëherë se nuk u takon atyre të ndërhyjnë në procesin e formimit të qeverisë.