Hajrush Kurtaj, i ftuari i radhës nga Specialja Foto: Koha

Hajrush Kurtaj, i ftuari i radhës nga Specialja

24 January 2020 14:33

Ish-pjesëtari i UÇK-së, Hajrush Kurtaj është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale.

Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook kreu i OVL të UÇK-së, Hysni Gucati, transmeton Koha.net.

“I ftuari i radhës nga Gjykata Speciale është anëtari i kryesisë qendrore të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe Kryetar i degës së Kaçanikut Hajrush Kurtaj”, ka shkruar Gucati.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

RAME07/02/2020 11:34

Siq po shihet nuk do te mbetet asnje njeri ne Kosove pa marre ftese nga Specials....? !

Shto koment

Të ngjashme