Arbëri

Mot i kthjellët dhe me ngrica sot në Kosovë

Mot i kthjellët dhe me ngrica sot në Kosovë
 

Mot sot në Kosovë do të jetë me kthjellime dhe ngrica orëve të mëngjesit.

Sipas njoftimit, deri nga mesdita kryesisht do të jetë i kthjellët. Pasdite dhe në mbrëmje vranësirat do të shtohen. Natën mundësi për reshje të dobëta shiu dhe bore.