Arbëri

Molliqaj: VV e LDK të ngjashme me qeverisjen e kaluar

 

Sipas kryetarit të Partisë Socialdemokrate Dardan Molliqaj, dështimi i arritjes së marrëveshjes mes Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për bashkëqeverisje tregon se ato janë të ngjashme me qeverisjen e kaluar.

Përmes një postimi në Facebook, Molliqaj ka renditur tri arsye, pse, sipas tij, VV e LDK duket të mos kenë dallim thelbësor nga qeverisja e kaluar.