Arbëri

Hoti shpreson të arrihet sa më shpejt një marrëveshje mes LDK-së e VV-së

Hoti shpreson të arrihet sa më shpejt një marrëveshje mes LDK-së e VV-së
Foto: Koha/Ilustrim
 

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka thënë se nuk është në dijeni të ndonjë takimi mes kryetarëve të LDK-së dhe VV-së.

Hoti shpreson se këto dy parti do të arrijnë marrëveshje deri në datën e konstituimit të Kuvendit.