Sonte në Rubikon Nexhat Daci

Sonte në Rubikon Nexhat Daci

21 November 2019 14:45

Në Rubikon sonte, ekskluzivisht, Ish-kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Nexhat Daci, njëherësh ish kryetar i Parlamentit të Kosovës.

Cilat janë pritjet për legjislaturën e re të Kuvendit?

Pse, sipas Dacit, duhet të ketë kujdes Albin Kurti?

A e kishte Osmani më të vështirë ta bind LDK-në apo votuesit për kandidaturën e saj?

Çka thotë Daci për Isa Mustafën?

Çka me dialogun me Serbinë?

A duhet të ketë shkëmbim territoresh?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin. KTV 20:00, ARTA 21:40

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme