Arbëri

Lirohen nga spitali 12 pacientët që patën reaksion alergjik nga zarfet me vota nga Serbia

Lirohen nga spitali 12 pacientët që patën reaksion alergjik nga zarfet me vota nga Serbia
 

Janë liruar nga spitali 12 pacientët që kërkuan ndihmë pas reaksioneve alergjike kur po numëronin votat e ardhura nga Serbia.

Ata kanë qenë të shtrirë që nga java e kaluar në Klinikën Infektive në QKUK dhe janë liruar të premten nga spitali.