Sot mot me diell e pjesërisht i vranët në Kosovë Foto: Ilustrim

Sot mot me diell e pjesërisht i vranët në Kosovë

22 September 2019 09:24

Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, bën të ditur IHMK-ja përmes një komunikate për media.

Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 2-3gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme