Edhe dy tërmete godasin Shqipërinë

Edhe dy tërmete godasin Shqipërinë

21 September 2019 18:47

Para pak minutash edhe dy dridhje kanë ndodhur në Shqipëri, duke e çuar në pesë numrin e dridhjeve.

Këto dy të fundit ishin më të lehta, njëra ishte 4.4 kurse tjetra 3.5 ballë, transmeton Koha.net.

Pamje nga dëmet e tërmeteve në Shqipëri

Kujtojmë se rreth orës 16:00 tre dridhje ndodhën në afërsi të Durrësit dhe Tiranës, ku përveç dëmeve materiale raportohet se ka edhe të lënduar.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme