Arbëri

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë
Foto: Koha

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira.

Moti për ditën e sotme parashikon t’i mbërrijë temperaturat deri në 30 gradë.