Arbëri

Makina me targa ruse përplaset në Tiranë, sipas shoferit u godit nga pas

Makina me targa ruse përplaset në Tiranë, sipas shoferit u godit nga pas

Një makinë e blinduar me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës tek ish-sheshi “Shqiponja”, në Tiranë.

Si pasojë e daljes nga rruga u dëmtua Eldin Dergjini. Policia ka njoftuar se ai është jashtë rrezikut për jetën dhe po merr mjekim në spital.