Arbëri

Lulzim Kabashi i ftuari i radhës nga Specialja

 

Kandidati i AAK-së për deputet, Lulzim Kabashi është ftuar nga Gjykata Speciale.

Këtë e ka konfirmuar Kabashi për Koha.net, derisa ka thënë se është ftuar në cilësinë e dëshmitarit dhe në Hagë do të jetë më 24 shtator.